Tina Energy - Záruka Energie s.r.o. , Bezručova 2246/31, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov. IČO: 14197006
+420 773 735 826
tinaprojekt@seznam.cz

Domény a projekty na prodej

Na této stránce najdete na prodej domény, startupy, projekty i grafické návrhy webových stránek


Prezentace grafického návrhu

Máme pro vás nabídku zbrusu nového webu, který zvýší váš obrat. Moderní web, který dokonale odprezentuje vaše služby a vaši firmu zákazníkům. Zakázku jsme schopni zrealizovat do týdne. Co vše od nás můžete získat?

NOVOU LUKRATIVNÍ DOMÉNU
PERFEKTNÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS
NOVÝ ORIGINÁLNÍ DESIGNOVÝ WEB

Dle zadaných informací navrhneme. Cena webu je 15.000 Kč

Celou prezentaci najdete zde


Sladkostmi od závislosti k nezávislosti

Jak se mi podařilo skloubit zdánlivě neskloubitelné, můžete na těchto stránkách posoudit sami. Třeba vás zaujme některý z mých receptů, nebo se inspirujete základními principy „zdravého pečení s energií“ na mém blogu. 

Cena projektu je 26.000 Kč.

Grafický návrh projektu zde


Startup Rozvíjíme děti

V našem projektu domácího vzdělávání jde v prvé řadě o individuální přístup, tj. individualizaci výuky daného žáka, popřípadě menší skupinky dětí. Tím se automaticky nabízí širší prostor pro rozvoj vrozeného potenciálu dítěte. Prostřednictvím domácího vzdělávání a mimoškolního rozvoje dětí je každému jedinci umožněno dospívat a utvářet svou osobnost podle vlastního tempa. Výuka je tedy pokaždé přizpůsobena individuálním potřebám a taktéž zájmům dítěte. Tím se následně utváří vnitřní svět každého z nich, přirozeně se dítě adaptuje a rozvíjí s nadšením své dosavadní schopnosti a dovednosti. Cena projektu je 250.000 Kč.

Více o projektu zde


Startup webového magazínu 10 tisíc sledujících

Youtube, Instagram, Facebook

Provozováním portálu životní síly a soběstačnosti chceme podpořit výstavbu nové permakulturní farmy. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Cena startupu je 150.000 Kč.

Přejít na magazín


Startup Tvořím domov

Děti se s námi budou rozvíjet, hrát si a bude o ně výborně postaráno. Jsme tým profesionálních kouček pro váš vysněný domov. Cena projektu 135.000 Kč.

Prohlédnout si projekt zde


Startup Školy Transformace

Kdysi jsme stáli tam, kde stojíte vy. Na samém počátku procesu návratu domů ke své duši. Je tomu už mnoho let, co jsme se vydali na cestu sebepoznání a pochopení sebe samých. Máme za to, že vám nyní můžeme předat to, co nás cesta sebeuvědomění naučila, protože jsme dokázali vytvořit všechno, co si v životě člověk může přát. Cena projektu 258.000 Kč

Prohlédnout si projekt zde


Startup Akademie životní energie

,,Pokud se nenaučíme, jak pěstovat své vlastní jídlo, jak se postarat o sebe a své rodiny a jak žít bez potřeby obrovských vlád, bank a korporací, jak to kdysi dělali naši předkové, pak nejsme vzdělaní, ale jsme vychovávaní k tomu, abychom byli závislí a podřízení systému.“ – Gavin Nascimento

Cena projektu 238.000 Kč.

Prohlédnout si projekt zde


Startup mentálního kouče

Startup zahnuje celé know how na práci mentálního kouče. Vyzkoušené postupy, osvědčené pracovní i propagační manuály. Kontakty ze sportovního prostředí. Projekt na míru vašim představám s vlastní doménou. Vizitky, letáky, tvorbu sociálních sítí, bannery a google profil.

Cena 295.000 Kč.

Prohlédnout si projekt zde